Zapisy

Jak zapisać się na kurs
Zgodnie z nową ustawą o kierujących pojazdami, która weszła w życie 19 stycznia 2013 r. pierwszą rzeczą, którą należy zrobić to uzyskać od swojego starostwa lub urzędu miasta w wydziale komunikacji, profil kandydata na kierowcę (PKK).a następnie zapisać się na kurs prawa jazdy w Ośrodku Szkolenia Kierowców.
Profil kandydata na kierowcę jest to elektroniczny dokument zawierający informacje o  osobach ubiegających się o prawo jazdy. Jest on niezbędny do rozpoczęcia szkolenia oraz przystąpienia do egzaminu.

PKK generowany jest w oparciu o następujące dokumenty:
wniosek o wydanie prawa jazdy (można odebrać w naszym biurze)
dokument tożsamości  - dowód osobisty
aktualna kolorowa fotografia 35 x 45 mm
orzeczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do kierowania pojazdem (wydane przez lekarza uprawnionego do badań kierowców)
pisemna zgoda rodzica lub opiekuna w przypadku, gdy osoba nie ukończyła 18 lat (może rozpocząć szkolenie nie wcześniej niż 3 miesiące przed osiągnięciem 18 roku  
   życia)”
 
 
W celu wyjaśnienia wątpliwości zapraszamy do naszego biura gdzie odpowiemy na Państwa pytania i pomożemy wypełnić potrzebne dokumenty.

Dla Naszych Klientów przygotowaliśmy różne formy płatności. To od Państwa zależy, którą z nich wybierzecie:
  • gotówka
  • przelew, numer konta do wpłat: 
Ośrodek Szkolenia Kierowców MOTO SCHOOL Dariusz KUSTUSZ, ul. Mazowiecka 3E/8, 84-230 Rumia, ING BANK  ŚLĄSKI  Nr konta: 20 1050 1764 1000 0091 3833 3514 z dopiskiem "opłata za kurs"
  • płatność w ratach - wg.indywidualnych możliwości finansowych (w trakcie trwania kursu bez dodatkowych opłat)


Pomagamy w uzyskaniu Profilu Kandydata na Kierowcę w Urzędzie Miasta Gdynia
i Starostwie Powiatowym w Wejherowie
Przygotowujemy do egzaminu państwowego w PORD Gdynia !!!